Stedentrips

Restaurantweek in New York City

Redactie Travelvalley
Redactie

Wie in de periode van 16 februari tot 6 maart in New York City is heeft geluk: in die periode kun je super lekker eten voor een lage prijs. Dan is het namelijk Restaurantweek in New York City! Het concept bestaat al jaren (dit is het 23e jaar) en blijft maar groeien. Ieder jaar sluiten nog meer nieuwe en bijzondere restaurant zich aan bij dit gastronomische evenement. Dit jaar doen maar liefst 340 restaurants uit de hele stad mee, een recordaantal.

Goedkoop lunchen en dineren in New York

Tijdens de Restaurantweek betaal je bij de deelnemende restaurants een vaste prijs: een driegangenlunch kost 25 USD en een driegangendiner kost 38 USD. Dat is exclusief drankjes, belastingen en fooi. Misschien overbodig om te zeggen, maar dineren in New York voor dit geld is echt een koopje en de kwaliteit is ook nog eens top. Je kunt reserveren voor de restaurantweek via de website
nycgo.com/restaurantweek. Daar vind je ook een volledige lijst van restaurants die meedoen met dit evenement, plus de aangeboden menu’s. Wees er wel snel bij, want je kunt je voorstellen dat er wel wat meer mensen zijn die op deze plekken voor deze prijs willen eten.

Stedentrip naar New York

Laatst werd namelijk bekend dat New York City in 2014 een bezoekersrecord heeft gevestigd: 56,4 miljoen toeristen bezochten het afgelopen jaar deze stad. Mocht je meer willen weten over een stedentrip naar New York City, kijk dan eens op onze speciale pagina over de Big Apple, waar je heel veel tips vindt voor een onvergetelijk bezoek aan deze magische stad.

Deel dit artikel

Redactie Travelvalley
Redactie Travelvalley
De redactie van Travelvalley houd je op de hoogte van reisnieuws en trends in de reiswereld. Volg ons ook via TikTok, Facebook en Instagram en mis niets!